Warsztaty

Warsztaty

Tematyka warsztatów:

  1. Prawo autorskie – prof. Rafał Sikorski (Wydział Prawa i Administracji UAM)
  2. Finansowanie zewnętrzne bibliotek – Sandra Szczepanowska (Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu)
  3. Promocja w bibliotece – Beata Gamrowska (Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego)
  4. Bibliometria – dr Krystian Szadkowski (Centrum Naukometryczne Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu)
  5. Komunikacja interpersonalna na co dzień, w życiu zawodowym i osobistym – Klaudia Łęcka, Joanna Dembińska (Sekcja Rekrutacji oraz Rozwoju Zawodowego Pracowników UAM)
  6. Personal branding – Michał Pajdak, Uniwersytet WSB Merito
  7. Zrównoważony rozwój – Bartłomiej Więckowski, Elsevier

Beata Gamrowska
specjalista do spraw komunikacji i social media, grafik, copywriter i ilustrator – twórca historyjek o kawie i Pączusiu. Z promocją Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego związana od 10 lat, obecnie koordynuje prace zespołu promocji. Od 2019 roku trener w Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich. Prowadzi szkolenia z zakresu promocji, brandingu, zarządzania zespołem oraz Design Thinking. Jako ilustrator i copywriter szkoli z twórczego rozwiązywania problemów i myślenia wizualnego. Obecnie zgłębia temat storytellingu. Prywatnie: miłośniczka stylu vintage, kawy, pączków i podróży.

Krystian Szadkowski
członek Pracownik Komunikacji Naukowej, adiunkt Wydziału Filozoficznego UAM. Kierownik projektu “Powstanie i rozwój peryferyjnej postaci kapitalizmu akademickiego w Polsce (1990-2021)”. Wydał ostatnio Capital in Higher Education: A Critique of Political Economy of the Sector (2023, Palgrave MacMillan).

Michał Pajdak
Absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, certyfikowany trener (certyfikat House of Skills) i coach biznesowy, mentor. Jest laureatem rządowego programu – TOP 500 Innovators. Od 13 lat zajmuje się komunikacją z klientem, sprzedażą i komercjalizacją innowacyjnych technologii IT. Przedsiębiorca i zarządzający w licznych przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Adam Mickiewicza, na Politechnice Poznańskiej, na Uniwersytecie WSB Merito i w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych. Jest członkiem stowarzyszenia Top 500 Innovators, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.